?

Log in

No account? Create an account

oles_maasliouk's Journal

Name:
Олесь Мåслюк
Location:
Чумацький Шлях, Сонячна Система, Третя планета від Сонця, ліворуч.


Народився в минулому тисячолітті, на третій планеті Сонячної системи, в Европі (м. Київ)↓

Я з України

Далі живу на Землі. То там, то тут, здебільше на европейському та азіятському континентах. Люблю мою планету, одже патріот. Український націоналіст – космополіт. Бо Не степами і не горами простяглася твоя географія на півкулях мільйонів сердець і крізь невидимі простори пісень як слушно зауважив Юрій Тарнавський.
Співаю паскудно. Українські пісні для мене це, насамперед, упівські пісні, що їх співала пані Ірена на пластових таборах. Вони закарбувались на півкулях мого серця. В інтернет потрапив...


...з нагоди скандальних заходів під назвою "Regards [méprisants] sur la culture ukrainienne"
([Зневажливі] Погляди на українську культуру). Себто брав активну участь у роботі Комітета Мазепа99 і Тимчасової Української Книгарні.
Зокрема писав летючки.

←       :)   як от ці   :(       →
Відтак долучився до створення інтернет сторінки Комітета.
Тут, за моєю ініціятивою був започаткован проект "Україні слава стане серед народами" (українська поезія перекладена мовами світу) і сторінка перекладів Шарля Бодльера українською мовою.
Бодльер – улюблений поет. (Насправді – Анрі Мішо.) Це щодо французів. З українців – Емма Андієвська та Богдан-Ігор Антонич. Останній, незважаючи на пропаґанду нацизму. До речі, серед улюблених письменників – Луї Фердінан Селін. Геніяльний негідник.

Дописую головно в Україна-Ізраїль. Ботакє.

Плекаю ідею друзів, особливо ж взаємних. Тож силкуватимусь не розфренджувати. А також не банити. Чужі записи принципово не тру.

Що ще ?
З симпатією ставлюсь до визвольних рухів. З антипатією до імперіялізму, шовінізму, расизму, антисемітизму. Взагалі до аґресивної тупості.


На сьогодні, мабуть, досить.P.S. No Human Being Is Illigal. Obviously.P.P.S. Immigrant song, Сергій Жадан.

Nota Bene. Дикунські закони (як сумнозвісний № 8711) не поширюються на цей блоґ.
(Ален Ґінзберґ читає "Howl" – тут)


АZH
УКРАЇНКИ. Галерея образів Лічильник
albert cossery, andievska, andiewska, antonytch, beaudelaire, bohdan-ihor antonytch, charles beaudelaire, cioran, cossery, edward strikha, emma andievska, gomez de la serna, gómez de la serna, henri michaux, jabotinsky, mazepa, michaux, pavlo tytchyna, prokhasko, taras prokhasko, tytchyna, Альбер Косрі, Андієвська, Анрі Мішо, Антонич, Богдан-Ігор Антонич, Бодльер, Владимир Жаботинский, Едвард Стріха, Емма Андієвська, Жаботинский, Жаботинський, Мазепа, Мішо, Павло Тичина, Петлюра, Прохасько, Стріха, Тарас Прохасько, Тичина, Україна, Шарль Бодльер, Ґомез де ля Серна, ґ

Categories

армия, история, криминал, общество, политика, происшествия, религия, литература, музыка, медицина, эзотерика

Statistics